РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦІВ ЗАХОДІВ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ТА ПІДТРИМКИ АГРАРНОГО КОМПЛЕКСУ

28.08.2018 року відбулося засідання районної комісії з визначення виконавців заходів  Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Машівського району   за пріоритетними напрямками на період до 2020 року під головуванням першого заступника голови Машівської районної державної адміністрації Човнового Віталія Сергійовича.

В засіданні комісії взяли участь начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Турлій В.І., завідувач юридичного сектору апарату районної державної адміністрації Сиротюк А.О., начальник фінансового управління районної державної адміністрації Хоменко В.П, голова Громадської ради при райдержадміністрації Джунь І.О., начальник Машівського відділення Полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини Гарячун П.Г., заступник начальника, начальник Машівського відділення Карлівської ОДПІ ГУДФС у Полтавській області Ільченко В.О., головний спеціаліст – бухгалтер відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Єфімова С.В., провідний спеціаліст відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Трембач О.М. з порядком денним :
1.Підтримка пасічників-початківців, випускників ліцензованих з даної спеціальності навчальних закладів області останнього року випуску перед звітним, мешканців Полтавської області, шляхом відшкодування 30% вартості матеріалів та обладнання для облаштування першої пасіки (вулики нові, медогонки), але не більше 10 тис. грн. на одну особу, при умові співфінансування з місцевих бюджетів.
2.Стимулювання розвитку бджільництва шляхом фінансової підтримки на закупівлю племінного матеріалу та створення племінних пасік для ОСГ, ФОП, ПП,СФГ шляхом відшкодування 50% вартості племінного матеріалу, закупленого у сертифікованих господарствах, але не більше ніж 5 тис. грн. на одну пасіку, при умові співфінансування з місцевих бюджетів.
Комісія прийняла відповідні рішення.