ПРОВЕДЕННЯ ЧЕРГОВОГО ПРИЗОВУ

В зв’язку з проведенням чергового призову громадян району на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань у жовтні-листопаді 2018 року, 04.09.2018 року, в приміщенні райдержадміністрації, відбулося перше засідання призовної комісії Машівського району під головуванням голови призовної комісії Човнового В.С.

На засідання було запрошено членів призовної комісії Машівського району, сільських голів та виконуючих обов’язки старост району.

На першому засіданні присутніх ознайомлено з особливостями призовної компанії осені 2018 року, порядком оповіщення призовників. Ознайомлено членів призовної комісії з їх функціональними повноваженнями та планом роботи призовної комісії. Розглянуто інші питання.