ПРИЙОМ В СТАРИЦЬКІВЦІ

09.08.2019 року провів особистий виїзний прийом громадян в Старицьківській сільській раді заступник голови районної державної адміністрації Живодьор Роман Євгенійович.На прийом звернувся 1 чоловік.Питання, яке піднімалося у зверненні стосувалося заміни мережі електропостачання. Заявниці надано ґрунтовні роз’яснення.

Сільська рада займає площу 5379,2 га. Загальна площа населених пунктів - 763,2 га. Площа земель сільськогосподарського призначення – 5028,6 га.
Кількість населення на території сільської ради – 603 чол. Кількість домогосподарств - 262 дворів. Кількість власників землі та землекористувачів – всього 293, у тому числі орендарів 17. Загальна кількість земельних паїв 607. Середній розмір паю 6,48 га. На території сільської ради працюють                                2 сільськогосподарських підприємства : ТОВ «Чиста криниця», ТОВ «Машівка Агро-Альянс»,. А також 9 фермерських господарств: ФГ «Лещенко»,                           ФГ «Берлим», ФГ «Астра», ФГ «Обрій», ФГ «Ранок», ФГ «Бобошко С.С.»,                   ФГ «Рибалко Г.І.», ФГ «Калівошко», ПП «Шевченко».
Старицьківська сільська рада на своїй території  має 16 ставків. Загальна площа водної поверхні складає 163,6 га. Всі ставки знаходяться в оренді.
Приміщення сільської ради знаходиться в селі Сонячне. На території села працює фельдшерсько-акушерський пункт, який обслуговує села Сонячне та Рубанівка. Ще один фельдшерсько-акушерський пункт знаходиться в селі Старицьківка і обслуговує села – Старицьківка, Олексіївка та Зоря.  Також на території цих сіл працюють заклади культури. В селах Сонячне та Старицьківка обладнано стадіони і спортивні майданчики.
В селі Сонячному працює навчально-виховний заклад. За кошти сільської  ради здійснюється підвіз дітей та вчителів з навколишніх сіл. Працює програма «Літнє оздоровлення дітей», на яку кожен рік сесією сільської ради виділяються кошти.
Протягом 2019 року проводиться ямковий ремонт доріг в с. Сонячне та Старицьківка. Виділено кошти на розширення меж сіл Сонячне та Старицьківка
Планується зробити ямковий ремонт доріг на території Старицьківської сільської ради.