ПРИЙОМ В САХНІВЩИНІ

07.08.2020 року провів особистий виїзний прийом громадян в Сахнівщинській сільській раді голова районної державної адміністрації Карацюпа Андрій Олексійович спільно з начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Фисуненко Іриною Валетинівною.

Питання стосувалися ремонту даху сільського будинку культури, приватизації земельної ділянки, ремонту містка, виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, зміни межі ріллі огороду, якості мобільного зв’язку, оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку, призначення та виплати субсидій, пільг, державних соціальних допомог та надання матеріальної допомоги на лікування.

Заявникам надано ґрунтовні роз’яснення.

В 2020 році з районного бюджету виділено субвенцію Сахнівщинській сільській раді в сумі 266 тис.грн., в тому числі на встановлення меж населених пунктів – 126 тис.грн, на будівництво вуличного освітлення – 140 тис.грн.

З метою посилення соціального захисту найбільш незахищених верств населення, на виконання заходів  районної комплексної програми «Турбота на 2020 рік», протягом січня – липня 2020 року  за рахунок коштів районного бюджету надано матеріальну допомогу на лікування 8 мешканцям Сахнівщинської сільської ради на загальну суму 33,0 тис.грн.

Сахнівщинському НВК виділено: 55994 грн. – на роботи по монтажу сигналізації, 130653 грн. – на монтаж системи сигналізації, 33869 грн.  – на встановлення вогнезахисного просочення,  139300 грн. – на поточний ремонт даху, 5940 грн. – придбання морозильної камери 15700 грн. – на ремонт тепло генераторної.

Кошти, виділені з районного бюджету на утримання закладів культури на території Сахнівщинської сільської ради:

Сахнівщинському сільському будинку культури - 150401 грн.

Сахнівщинській сільській бібліотеці - філії -  11890 грн.

Населення  Сахнівщинської сільської ради станом на 01.01.2020  становить 771 чоловік.

Торгівельну діяльність здійснюють 2 магазини.

Працюють відділення нової пошти, поштового зв’язку, сільський будинок культури, АЗПСМ, Сахнівщинський НВК “ЗНЗ-ДНЗ”.

За минулий період 2020 року:

• здійснено нове будівництво зовнішнього  вуличного електроосвітлення:

від КТП-71 в с.Сахнівщина по вул.Манилівській – на загальну суму 118332,07 грн.

від КТП-63 в с.Сахнівщина по вул.Українській – на загальну суму 139547,10 грн.

• здійснено поточний ремонт проїзної частини дороги по вул.Степовій в с.Григорівка (від автодороги Григорівка-Сахнівщина) на загальну суму 59883,46 грн.

Для забезпечення безперебійного підвезення дітей до школи з віддалених сіл згідно програми “Шкільний автобус”  із запланованих 102 тис. грн. перераховано 50 тис грн.

Згідно програми “Соціальний захист населення” з місцевого бюджету із запланованих 53 тис. грн. надано одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 15550 грн.

Згідно Програми благоустрою виділено кошти в сумі 17 тис. грн.

Згідно програми ''Організації та проведення  культурно-мистецьких, національно-патріотичних та  спортивно-масових заходів в Сахнівщинській сільській раді” з місцевого бюджету витрачено 8000 грн. та 3000 грн. кошти інвесторів.

На оздоровлення дітей у 2020 році рішенням сесії  виділено 12 тис. грн., але в зв’язку з карантином дані кошти залишаються не використані.

З місцевого бюджету до районного бюджету надано субвенції (для придбання захисних масок, дезінфекторів, засоби індивідуального захисту та інші протиепідемічні засоби:

комунальному некомерційному підприємству "Машівська центральна районна лікарня" Машівської районної ради Полтавської області  – 10 тис.грн.

комунальному некомерційному підприємству Машівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Машівської районної ради Полтавської області  – 10 тис.грн.

сектору освіти райдержадміністрації для Сахнівщинського НВК - 10 тис. грн.

Згідно програми “Підвезення жителів до райцентру”  використано 13900 грн.

Виготовлений проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Петрівка на загальну суму – 125971,79 грн., який рішенням сесії наразі погоджено та на даний час знаходиться на погодженні у райдержадміністрації.

Також в стані виготовлення проект землеустрою на сміттєзвалище в с.Сахнівщина.

Рішенням сесії сільській раді надано дозвіл на  розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок колективної власності.