ПРИЙОМ В САХНІВЩИНІ

12.06.2020 року провів особистий виїзний прийом громадян в Сахнівщинській сільській раді заступник голови районної державної адміністрації Руденко Віталій Михайлович.

На прийом звернулося 4 чол.
Питання стосувалися роботи БТІ в районі, скошування бур’янів, будівництва дороги до кладовища, надання матеріальної допомоги на лікування, надання у власність земельної ділянки.
Заявникам надано ґрунтовні роз’яснення.
Населення  Сахнівщинської сільської ради  становить 771 чоловік.
Торгівельну діяльність здійснюють 2 магазини.
Працюють відділення нової пошти, поштового зв’язку, сільський будинок культури, АЗПСМ, Сахнівщинський НВК “ЗНЗ-ДНЗ”.
На даний час затверджено  Генеральні плани с.Сахнівщина та с.Петрівка.
Здійснено нове будівництво зовнішнього  вуличного електроосвітлення:
від КТП-71 в с. Сахнівщина по вулиці Манилівській – на загальну суму 118332,07 грн., від КТП-63 в с. Сахнівщина по вулиці Українській – на загальну суму 139547,10 грн., поточний ремонт проїзної частини дороги по вулиці Степовій в с. Григорівка (від автодороги Григорівка-Сахнівщина) на загальну суму 59883,46 грн.
За І квартал 2020 року:
Для забезпечення безперебійного підвезення дітей до школи з віддалених сіл згідно програми “Шкільний автобус”  із запланованих 102 тис.грн. перераховано 30 тис.грн.
По програмі “Соціальний захист населення” з місцевого бюджету із запланованих 53 тис. грн. надано одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 15 тис. грн., по програми благоустрою виділено кошти в сумі 17 тис.грн.
Також згідно програми ''Організації та проведення  культурно-мистецьких, національно-патріотичних та  спортивно-масових заходів в Сахнівщинській сільській раді” з місцевого бюджету витрачено 8000 грн. та 3000 грн. кошти інвесторів.
На оздоровлення дітей у 2020 році рішенням сесії  виділено 12 тис. грн., але в зв’язку з карантином дані кошти залишаються не використані.
З місцевого бюджету до районного бюджету надано субвенції (для придбання захисних масок, дезінфекторів, засобів індивідуального захисту та інші протиепідемічні засоби: КНП «Машівська ЦРЛ» – 10 тис. грн., КНП ПМСД – 10 тис. грн., сектору освіти для Сахнівщинського НВК 10 тис.грн.
Згідно програми “Підвезення жителів до райцентру”  використано 13900 грн.
Виготовлено проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Петрівка на загальну суму – 125971,79 грн., який рішенням сесії  погоджено та на даний час знаходиться на погодженні у Машівській райдержадміністрації..
Також в стані виготовлення проект землеустрою на сміттєзвалище в с.Сахнівщина.
Рішенням сесії сільській раді надано дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок колективної власності.
Віталій Михайлович вислухав виконувача обов’язків сільського голови Тищенко М.О. по наболілих питаннях, які хвилюють громадян, що потрібно вирішувати найближчим часом та порадив, що спільними зусиллями необхідно вирішувати проблеми, які турбують громадян. І працювати в даному напрямку, щоб життя жителів сільської ради тільки покращувалось.