ПРИЙОМ В КОШМАНІВЦІ

Версія для друкуВерсія для друку

15.11.2019 року провела особистий виїзний прийом громадян в Кошманівській сільській раді голова районної державної адміністрації СЕРЕДА ЮЛІЯ КОСТЯНТИНІВНА.

На прийом звернувся 1 чол.

Питання стосувалося надання матеріальної допомоги на лікування.

Заявнику надано ґрунтовне роз’яснення.

       Населення сільської ради складає  2046 чол.      

       Здійснюють господарську та підприємницьку діяльність на території ради: сільськогосподарські підприємства – ПП «Кошманівське ремонтне підприємство»; ПА «Урожай» , ТОВ «Чиста криниця», ТОВ «Приват-Агро-Альянс»; малі підприємства: ПП Дорош А.В., ПП Дорош М.В., ПП Дорош Н.В., ПП Дорош С.В.; 1 фермерське господарство «Дорош А.В.», фізичних осіб підприємців – 28.

На території сільської ради функціонують: Кошманівський  навчально-виховний комплекс «загальноосвітний навчальний заклад І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад»; Кошманівський ДНЗ «Ластівка»; Кошманівський сільський будинок культури; Миронівський клуб; Кошманівська сільська бібліотека, сільський музей; Кошманівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини; Миронівський фельдшерсько-акушерський пункт; один аптечний пункт; в  с.Кошманівка мережа магазинів та інших торгівельних точок, які повністю задовольняють населення  продуктами харчування та товарами першої необхідності; в                     с.Миронівка працює 1 магазин, в с.Богданівка торгівельні точки відсутні, але жителі Богданівки мають змогу здійснювати покупки в інших селах сільської ради, чи в смт Машівка, або в пересувних торгівельних точках; поштове відділення, відділення АТС, працює банкомат «Райффайзен-Банк-Аваль».

       Сільська рада подбала  про змістовний відпочинок  дітей: в селах Кошманівка та Миронівка, розташувавши дитячі майданчики.

 Сільською радою проводиться робота по розвитку спорту. Кошманівська футбольна команда «Нива», має дорослий (всього 18 чоловік) та юнацький (всього 19 чоловік) склад,  бере участь  у чемпіонатах району з футболу. У 2017 році було відкрито спортивний майданчик зі штучним покриттям, на якому постійно тренуються учасники спортивних секцій,  футболісти, та всі бажаючі.

        Бюджет Кошманівської сільської ради за  10 місяців 2019 року виконано по загальному фонду без урахування трансфертів  -  на  103 %, з урахуванням трансфертів - на  102 %,  що дало можливість забезпечити виконання програм сільської ради.

1.Програма «Турбота» прийнята на суму – 274 000 грн. - виконана на    205 483 грн. з місцевого бюджету. Згідно цієї програми  отримали  матеріальну  допомогу: воїни-інтернаціоналісти - це наші  мешканці,  які приймали участь у військових подіях на територіях інших держав, учасники ліквідації  аварії на ЧАЕС, учасники  Другої світової війни (не бойових дій), учасники  АТО                         (ООС), багатодітні сім’ї,  а також мешканці, які потребували допомоги на вирішення соціально-побутових проблем,в основному на лікування.

2.Програма «Благоустрій» - при плані  1 145 239 грн. з місцевого бюджету, виконана на 807425 грн. , також  було залучено:  кошти інвесторів у сумі 194 679 грн., субвенцію з районного бюджету на суму 73 000 грн., субвенцію з обласного бюджету на суму 250 000 грн. Проведено капітальний ремонт Алеї Слави  с.Кошманівка  на суму 724 752 грн., побудовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами. Використовувалися  кошти на  роботи по впорядкуванню територій сільської ради, в тому числі: облаштування парку, стадіону, кладовищ, пам’ятних знаків, пам’ятників, обеліску, підгортання сміттєзвалища, вивіз побутових відходів з приватного сектору, на  безперебійне забезпечення  населення  питною водою  (заміна зношеного обладнання), утримання працівників по благоустрою,   вуличне освітлення (обслуговування, придбання матеріалів, поточний ремонт), утримання доріг в зимовий період.

3.Програма «Утримання групи продовженого дня»  при плані 90 000 грн. з місцевого бюджету виконана  на суму 75 000 грн., це -  утримання  групи продовженого дня  2 – 4 класів Кошманівського навчально-виховного                    комплексу «загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу».

4.Програма «Ремонт доріг»: при плані 74 900 грн. з місцевого бюджету  використано 25 000 грн. з сільського бюджету на виготовлення проекту   на капітальний ремонт дороги по вулиці  Центральній с.Кошманівка та  залучено  субвенцію з державного бюджету в сумі  1 340 327 грн. на проведення  капітального ремонту  цієї дороги. Субвенцію з районного бюджету в сумі 399 979 грн. використано на  поточний ремонт  доріг  в с.Кошманівка по вулицях  Молодіжній та Некрасова.

5.Програма «Свято громади» при  плані 33 000 грн.  виконана  на суму  29 760  грн.: організація заходів, присвячених  до свят: 8 Березня, Дня захисту дітей, Дня села, Дня  Конституції, Дня Незалежності, Дня Захисника України, та ін.

6.Програма «Обдарована дитина» прийнята на суму 15 000 грн.- виконана на  14 915  грн., це  грошові  винагороди учням  Кошманівського  навчально-виховного комплексу «загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу»:  відмінникам, учасникам та призерам  МАН, переможцям  олімпіад, спортивних змагань, військово-польових зборів.

7.Програма «Підвіз дітей» - 50 000 грн. – повністю виконана : на території  сільської ради здійснюється підвіз учнів та дітей сіл Миронівка та Богданівка до Кошманівського  навчально-виховного комплексу «загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу»  та Кошманівського ДНЗ «Ластівка».

8.Програма «Оздоровлення дітей» - при плані  10  000 грн. з місцевого бюджету  виконана,  кошти надані на харчування дітей у пришкільному літньому таборі.

9.Програма «Трудовий архів» - при плані 19500 грн. з місцевого бюджету повністю виконана. Програма прийнята  на підтримку належної роботи районного трудового архіву, так як населення сіл сільської ради  користується  його послугами.

10.Програма «Покращення надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді Кошманівської сільської ради»»: при плані  53 000 грн. з місцевого бюджету повністю виконана – утримання  фахівця із соціальної роботи Машівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який працює на території  Кошманівської сільської ради.

11.Програма «Утримання стоматологічної служби на 2019 рік» при  плані 98 295 грн. з місцевого бюджету повністю виконана, програма спрямована на  забезпечення профілактики, ранньої діагностики  та профілактичного лікування  стоматологічних захворювань у жителів сільської громади.

12.Програма «Підвезення жителів Кошманівської сільської ради до районного центру смт.Машівка» на 2019 рік.  При плані  60 000 грн. з сільського  бюджету використано 37 500 грн., також використано субвенцію з районного бюджету у розмірі  10 000 грн. Мета програми – поліпшення транспортного обслуговування населення.

13.Програма «Землеустрій». При плані 14 514 грн. з місцевого бюджету використана в сумі 9 600 грн., на оплату послуг з розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок (створення громадських пасовищ).

 

Наверх ↑