ПРИЙОМ В КОШМАНІВЦІ

22.12.2017 року провів особистий виїзний прийом громадян в Кошманівській сільській раді заступник голови районної державної адміністрації ЖИВОДЬОР РОМАН ЄВГЕНІЙОВИЧ.

На прийом звернувся 1 чол.

Питання стосувалося надання матеріальної допомоги на лікування.
Заявнику надано ґрунтовне роз’яснення.

На 15.12.2017 року населення сільської ради складає  2066 чол.
      Здійснюють господарську та підприємницьку діяльність на території ради: сільськогосподарські підприємства – ПП «Кошманівське ремонтне підприємство»; ПАФ «Урожай», ТОВ «Чиста криниця», ТОВ «Приват-Агро-Альянс»; малі підприємства: ПП «Дорош А.В.», ПП «Дорош М.В.»;фермерських підприємств немає; фізичних осіб підприємців – 28.
       На території сільської ради функціонують: Кошманівський                    НВК «ЗНЗ-ДНЗ», Кошманівський ДНЗ «Ластівка»; Кошманівський сільський будинок культури; Миронівський клуб; Кошманівська сільська бібліотека, сільський музей; Кошманівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини; Миронівський фельдшерсько-акушерський пункт; один аптечний пункт; в  селі Кошманівці мережа магазинів та інших торгівельних точок, які повністю задовольняють населення  продуктами харчування та товарами першої необхідності; в селі Миронівці працює 1 магазин, в селі Богданівці торгівельні точки відсутні, але жителі Богданівки мають змогу здійснювати покупки в інших селах сільської ради, чи в смт Машівці, або в пересувних торгівельних точках; відділення зв’язку, відділення АТС, працює банкомат «Райффайзен-Банк-Аваль».
       Кошманівською сільською радою, виконавчим комітетом постійно проводиться робота по військово-патріотичному вихованню молоді. На алеї пам’яті в центральному парку села Кошманівки відкрито пам’ятний знак воїнам-інтернаціоналістам.
       Сільська рада подбала  про змістовний відпочинок  дітей : в селах Кошманівці та Миронівці  розташувавши дитячі майданчики.
Сільською радою проводиться робота по розвитку спорту. Кошманівська футбольна команда «Нива», має дорослий (всього 18 чоловік) та юнацький (всього 19 чоловік) склад,  бере участь  у чемпіонатах району з футболу.
        Бюджет Кошманівської сільської ради за 9 місяців 2017 року виконано на 108%.
1.Програма «Турбота» була прийнята на суму – 260 тисяч грн. - виконана на 260 тис.грн., а саме  згідно  цієї програми  отримали  матеріальну  допомогу: воїни-інтернаціоналісти - це наші мешканці які приймали участь у військо-вих подіях на територіях інших держав, учасники ліквідації  аварії на ЧАЕС, учасники  Другої світової війни (не бойових дій), учасники АТО, багатодітні сім’ї,  а також мешканці, які потребували допомоги на вирішення соціально-побутових питань, на лікування.
2. Програма «Благоустрій»- 573 тис грн. - виконана на 573 тис.грн.- це оплата праці працівників по благоустрою, поточний ремонт системи водопостачання с.Кошманівки, огорожа  кладовища, облаштування дитячих ігрових майданчиків на території села Кошманівки та села Миронівки., встановлення вуличних зупинок, розроблена проектно-кошторисна документація для будівництва водогону в с.Миронівці (вартість робіт – 990 тис грн.) , тому освоїти будівництво треба планувати  при прийнятті уже нового бюджету.
3. Програма «Підвіз дітей»-35 тис.грн. – виконана  на 35 тис.грн. : на тери-торії  сільської ради здійснюється підвіз учнів та дітей сіл Миронівки та Богданівки до Кошманівського НВК «ЗНЗ - І-ІІІ ступенів - ДНЗ» та Кошманівського ДНЗ «Ластівка».
4.Програма «Спорт для всіх» - 26 тис. грн. – виконана на 26 тис.грн.: прог-рама була прийнята для заохочення і залучення мешканців сільської ради до спортивних подій, так як вони приймають активну участь у спортивному житті; це – придбання  придбання спортивного інвентарю, спортивної форми для команди села, оплата командировочних витрат учасникам футбольної команди, команди села.
5. Програма «Трудовий архів» - 11 тис. 500 грн. – виконана на 11тис. 500грн. : програма прийнята для того, щоб підтримати належну роботу районного архіву, так як населення сіл сільської ради  користується  його послугами.
6.Програма «Оздоровлення дітей»- 7тис.грн. - виконана на 7 тис. грн.- кошти надані на харчування дітей у пришкільному літньому таборі.
7. Програма «Обдаровані діти» - 8 тис.грн. – виконана на 8 тис.грн. (випла-чені заохочувальні матеріальні допомоги учням Кошманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів): програма розроблена для створення  оптимальних умов для вияв-лення  обдарованих  учнів та надання їм підтримки в розвитку творчого потенціалу, самореалізації особистості в сучасному суспільстві, духовного самовдосконалення.
8.Програма «Ремонт доріг»: проведено ямковий ремонт  доріг  по вулицях села Кошманівки: Мічуріна, Центральна, провулок Ювілейний , майже
2 тис. кв .м, на суму 300 тис. грн.
9. «Програма утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, місцевого значення, державної та комунальної власності, які знаходяться на території Кошманівської сільської ради на 2017 рік», при плані – 500 000 грн. виконано на суму 500 тис.грн..
10. Програма «Облаштування, будівництва дитячих майданчиків на території сільської ради»: при плані 29 тис.грн. виконана на суму 29 тис.грн.
11.Програма «Свято громади» при плані 10 000 грн. виконана на суму 10 000 грн.: проведено  свято 8 Березня, День села, День Незалежності, День Захисника України, та ін..
12.Програма «Покращення надання соціальних послуг сім2ям, дітям, та молоді сільської ради» : при плані 34 тис.грн. виконана на суму 34 тис.грн.
13.Програма «Землеустрій»: при плані на 70 тис.грн. виконана на                     70 тис.грн., виготовлено документацію по оновленню грошової оцінки населених пунктів сільської ради.
       В 2017 році  для забезпечення належної роботи, поповнення матеріально-технічної бази наших дитячих садків, школи, амбулаторії ФАПу передано до районного бюджету субвенцію в сумі 184 тис.грн..