ПРИЙОМ В ДМИТРІВЦІ

10.07.2020 року провів виїзний прийом громадян на території Дмитрівської сільської ради голова районної державної адміністрації Карацюпа Андрій Олексійович.  На прийом звернулися 4 чол. Питання, які піднімалися жителями Дмитрівської сільської ради стосувалися капітального ремонту туалетів в ЗОШ 1-111 ст. та ЗДО «Пролісок», водопостачання, освітлення вулиці, обробки полів ядохімікатами та гербіцидами. Заявникам надано ґрунтовні роз’яснення.

Населення сільської ради складає 787 чол.

На території сільської ради діють освітні та культурні заклади: Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів,  Дмитрівський дошкільний навчальний заклад “Пролісок”, Дмитрівський будинок культури та Калинівський сільський клуб, Дмитрівська та Калинівська сільські бібліотеки, народний історичний музей села Дмитрівка.

На території с.Дмитрівка розташовано ТОВ АФ «Машівка-Агро-Альянс», поштове відділення.

Соціально - економічний розвиток на 2020 рік та його виконання:

Провести ямковий ремонт доріг місцевого значення на суму 400000 грн. (районний бюджет).

Провести ремонт пам’ятників в населених пунктах сільської ради на суму 3000 грн. (місцевий  бюджет). Виконано:   2800 грн. (кошти місцевого бюджету).

Придбання водяного насосу для системи водопостачання с.Дмитрівка: на суму 30000 грн. (за кошти місцевого бюджету). Виконано:  8600 грн. (спонсорська допомога).

Направити кошти на соціальний захист населення:  на суму 60000 грн. (кошти місцевого бюджету). Виконано: 18000 грн. (кошти місцевого бюджету).

Надання матеріальної допомоги ліквідаторам до Дня Чорнобильської катастрофи суму 2000 грн. (кошти місцевого бюджету).  Виконано:   2500 грн. (кошти місцевого бюджету).

Робота по благоустрою населених пунктів сільської ради: на суму 42000 грн. (кошти місцевого бюджету). Виконано: 18300 грн.  (кошти місцевого бюджету).

Підвіз дітей:  на суму 60000 грн. (кошти місцевого бюджету). Виконано:  60000 грн. (кошти місцевого бюджету).