ПРИЙОМ В ДМИТРІВЦІ

13.12.2019 року провів виїзний прийом громадян на території Дмитрівської сільської ради перший заступник голови районної державної адміністрації Човновий Віталій Сергійович.

На прийом звернулися 3 чол.
Питання, які піднімалися жителями Дмитрівської сільської ради стосувалися нарахування субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, ремонту даху ФАПу, переоформлення технічного паспорту на будинок та державного акту на землю. Заявникам надано роз’яснення.
Населення сільської ради складає 809 чол.
На території сільської ради діють освітні та культурні заклади: Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів,  Дмитрівський дошкільний навчальний заклад “Пролісок”, Дмитрівський будинок культури та Калинівський сільський клуб, Дмитрівська та Калинівська сільські бібліотеки, народний історичний музей села Дмитрівка.
На території села Дмитрівка розташовано ТОВ АФ «Машівка-Агро-Альянс», поштове відділення.
Соціально - економічний розвиток на 2019 рік та його виконання:
Провести ямковий ремонт доріг місцевого значення на суму 50000 грн. (спонсорська допомога).
Виконано:   1070000 грн. (кошти державного та районного бюджету).
Провести ремонт пам’ятників в населених пунктах сільської ради на суму 1000 грн. (спонсорська допомога).
Виконано:   1460 грн. (кошти місцевого бюджету).
Придбання водяного насосу для системи водопостачання с.Дмитрівка на суму 17000 грн. (за кошти місцевого бюджету).
Виконано:  19000 грн. (кошти місцевого бюджету).
Надання матеріальної допомоги ліквідаторам до Дня Чорнобильської катастрофи  на суму 5000 грн. (за кошти місцевого бюджету).
Виконано:  5000 грн. (кошти місцевого бюджету).
Надання матеріальної допомоги особам з інвалідністю на суму 6000 грн. (за кошти місцевого бюджету).
Виконано:  6000 грн. (кошти місцевого бюджету).
Оздоровлення дітей Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. під час літніх канікул на суму 6000 грн. (кошти місцевого бюджету).
Виконано:   8000 грн. (кошти місцевого бюджету).
Оздоровлення дітей Дмитрівського ДНЗ “Пролісок” під час літніх канікул на суму 3000 грн. (кошти місцевого бюджету).
Виконано:   3000 грн. (кошти місцевого бюджету).
Провести культмасові заходи: свято Івана Купала, День незалежності України, День Села на суму 15000 грн. (кошти місцевого бюджету).
Виконано:   17000 грн.  (кошти місцевого бюджету),  4500 грн. (спонсорська допомога).
Роботи по благоустрою населених пунктів сільської ради на суму 43000 грн. (кошти місцевого бюджету) та 8000 грн. (кошти Машівського РЦЗ).  Виконано:  16000 грн. (кошти місцевого бюджету), 16000 грн. (РЦЗ).
Спонсорська допомога для Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 10000 грн. (місцевий бюджет).
Виконано: 9000 грн. (кошти місцевого бюджету), 100000 грн. (спонсорська допомога).