ПРИЙОМ В БАЗИЛІВЩИНІ

18.09.2020 року провів особистий виїзний прийом громадян в Базилівщинській сільській раді заступник голови Машівської  районної державної адміністрації Руденко Віталій Михайлович спільно з начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Фисуненко Іриною Валентинівною.

Питання з якими зверталися жителі стосувалися  порядку призначення житлових субсидій, санатарно-курортного лікування, виділення матеріальної допомоги на лікування, транспортного сполучення та земельної політики.

За сприянням районної державної адміністрації в 2020 році з метою посилення соціального захисту найбільш незахищених верств населення та на виконання заходів  районної комплексної програми «Турбота на 2020 рік», протягом січня-серпня 2020 року за рахунок коштів районного бюджету надано матеріальну допомогу на лікування 12 мешканцям Базилівщинської сільської ради на загальну суму 32,3 тис.грн.

Сектором освіти райдержадміністрації Базилівщинській ЗОШ 1-11 ст. виділено: 11800 грн. – на придбання двох водяних насосів, 12000 грн. - на улаштування блискавкозахисту, 29128  грн.- на встановлення вогнезахисного просочення.

Базилівщинському сільському будинку культури за кошти сектору культури, молоді та спорту Машівської райдержадміністрації придбано канцтовари (2400,00 грн.), господарчі товари (1500,00 грн.), вогнегасники (1000,00 грн.), проведено ремонт котельні (100000,00 грн.).

Базилівщинській сільській бібліотеці-філії за кошти сектору культури, молоді та спорту Машівської райдержадміністрації придбано канцтовари (250,00 грн.), вентилятор (320,00 грн.), меблі (5010,00 грн.), миючі та дезінфікуючі засоби (410,00 грн.), проведено підписку періодичної преси (1650,00 грн.).

На території сільської ради проживає 876 чол.

Заклади/установи соціальної сфери: Базилівщинський ДНЗ «Ромашка», Базилівщинська ЗОШ І-ІІ ст., Базилівщинський будинок культури, сільська бібліотека-філія №3, Амбулаторія загальної практики сімейної медицини, відділення поштового зв’язку.

На території с.Базилівщина функціонує Комунальне підприємство «Базилівщинське житлово-комунальне господарство» а також, магазини: ФОП Тімченко Ю.В., ФОП Колодько Я.А., ПП Байдукова Л.М. Здійснюють свою діяльність приватні підприємці Штрикуль М.М. та Байдуков П.М.

На території с.Базилівщина розташовані: філія Управління з переробки газу та газового конденсату; здійснюють свою діяльність філія «УГВ-Сервіс» ПАТ «Полтавагазвидобування», СП «Полтавська газонафтова компанія», Машівський цех з видобутку нафти, газу і конденсату ГПУ «Полтавагазвидобування».

Завдяки тісній співпраці з товаровиробниками виконавчим комітетом Базилівщинської сільської ради  у 2020  році проводиться  значний об’єм робіт з благоустрою населеного пункту сільської ради.

У 2020 році виконується Програма соціально-економічного розвитку Базилівщинської сільської ради.

Протягом І півріччя 2020 року надано соціальні допомоги жителям села загальною сумою – 712 000 грн.:

По Програмі підтримки молочного скотарства та бджільництва виділено кошти в сумі 99 000 грн. для жителів села, які утримують корів та пасіки.

Протягом 2020 року було виділено субвенції до районного бюджету на підвіз учнів та педагогів покращення матеріально-технічної бази освітніх закладів в сумі 600 190, 21 грн.

Окрім цього, у 2020 році на матеріально-технічне забезпечення будинку культури та сільської бібліотеки виділено субвенцій загальною сумою 27 000 грн.

На покращення матеріально-технічної бази Машівської підстанції №1 Полтавського ОЦ ЕМД та МК виділено субвенцію в сумі 20 000 грн. Проведено будівництво зовнішніх мереж водопостачання та каналізації і виготовлено проект реконструкції опалювальної системи АЗПСМ в сумі 304 836  грн.

На підтримку КНП Машівського районного центру ПМСДМРРПО виділено субвенцію в сумі 100000 грн.

На забезпечення діяльності фахівця із соціальної роботи виділено 129 500 грн.

За І півріччі 2020 року витрати на проведення заходів відповідно до Програми становили 52 339 грн. із запланованих 137 700 грн. (у зв’язку із введенням карантинних заходів та відміною проведення масових заходів).

Відповідно до затвердженої цільової комплексної програми «Спорт для всіх»  здійснено фінансування  за рахунок коштів сільської ради в сумі  128 000  грн. А також надано субвенцій в сумі 150 000 грн. на підтримку обдарованих дітей (танцювальному колективу), забезпечення участі учнів ДЮСШ в змаганнях.

По програмі «Підвіз жителів села до районного центру» використано 86 304 грн. із запланованих 216 000 грн. (у зв’язку із введенням карантинних заходів та відміною проведення масових заходів).

Програму «Благоустрій», яка спрямована на покращення благоустрою с.Базилівщина, проведення робіт щодо відновлення, належного утримання та раціонального використання територій, охорони та організації упорядкування об’єктів, що знаходяться на території сільської ради, виконано в сумі 585518 грн.

На капітальний ремонт доріг протягом 2020 року використано 1 328 851,47 грн. а саме, проведення безпосередньо капітального ремонту виготовлення проектно-кошторисної документації, технічного та авторського нагляду.

На поточний ремонт доріг в с.Базилівщина використано 492 342 грн.

На виготовлення двох проектів по будівництву з’єднувального водогону між вулицями Шевченка та Незалежності використано 492342 грн.