ПРИЙОМ У АБРАМІВЦІ

21.08.2020 року провів особистий виїзний прийом громадян в Абрамівській сільській раді голова районної державної адміністрації Карацюпа Андрій Олексійович спільно з начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Фисуненко Іриною Валентинівною.
Питання з якими зверталися жителі стосувалися  ремонту доріг, якості питної води, будівництва водогону, будівництва спортивного майданчика, придбання меблів та комп’ютерної техніки, та підписки періодичної преси для сільської бібліотеки, оплати праці бібліотекаря, відсутності аптеки, роботи радіо, спилювання аварійних дерев, порядку призначення житлових субсидій та пільг, надання матеріальної допомоги.
За сприянням районної державної адміністрації в 2020 році з районного бюджету виділено субвенцію Абрамівській сільській раді в сумі 150 тис. грн. на виготовлення генерального плану та проекту землеустрою щодо зміни меж с.Новопавлівка. Виділено субвенцію із цільового фонду обласної ради в сумі 54,8 тис.грн на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури населених пунктів.
З метою посилення соціального захисту найбільш незахищених верств населення, на виконання заходів  районної комплексної програми «Турбота на 2020 рік», управлінням соціального захисту райдержадміністрації протягом січня – липня 2020 року за рахунок коштів районного бюджету надано матеріальну допомогу на лікування на суму 5,0 тис.грн.
Сектором освіти райдержадміністрації Абрамівському НВК виділено: 2400 грн. – на придбання мотокоси, 10600 грн. – на поточний ремонт внутрішньої електричної мережі, 23190 грн.  – на встановлення вогнезахисного просочення.
Абрамівському сільському клубі за кошти сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації придбано принтер (5999,00 грн.), стільці (1500,00 грн.), канцтовари (300,00 грн.), господарчі товари (1800,00 грн.), проведено ремонт холу (49945,00 грн.).
Абрамівській сільській бібліотеці за кошти сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації придбано канцтовари (200,00 грн.), вентилятор (320,00 грн.), миючі та дезінфікуючі засоби (250,00 грн.), проведено підписку періодичної преси (1650,00 грн.)
Наразі населення  Абрамівської  сільської ради становить 366 чоловік.
На  території  сільської  ради  розташовані  Абрамівський  НВК, сільський Будинок культури, сільська бібліотека.
Площа  орних  земель  сільської  ради  становить 3229 га.,  розпайовано 2826,2629 га.  Самостійно  свої  земельні  ділянки  обробляють  57  чол. на  площі 625,89 га.,  в  тому  числі  33  жителі  села  на  площі  251,82 га.  передано  у  власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства  231 га. ріллі, 190 громадянам.
Земельні  ділянки  паї  орендують  ПП  «Нове  життя-1»  30  паїв    площею 206,77  га, ПСП  «Нове життя»  161 пай, площею  1088,07 га  ТОВ «Машівка -Агро-Альянс» 104  паїв  площею  698,45 га.
Фермерські  господарства  «ІВК» - 49 га. «Промінь» 41,2 га. «Авангард»  42 га. Орендують  земельні  ділянки (невитребовані  паї)  гр.Байдуков П.В. – 12,12 га гр.Сизоненко Г.В. - 18,17 га гр.Оданець В.О. – 12,13 га                                ТОВ «Машівка-Агро-Альянс» - 7 га  ПСП  «Нове життя» - 9 га, ТОВ «Обрій» - 21 га. Здійснюють два  підприємства  торгівлі.
Цьогоріч за кошти сільського бюджету зроблена   нормативно-грошова  оцінка с.Абрамівка, Генеральний  план  с.Нова  Павлівка.
Згідно з програмами, що діють у сільській раді, виділено : за  програмою  «Турбота»  виплачено  матеріальних  допомог  жителям  на  суму 104500 грн., 27000 грн.  витрачено  на  підвіз жителів  до  районного  центру, 45465 грн.  використано на  оплату  праці  безробітнім  на  громадських  роботах.
Завершується   ремонт  меморіального  комплексу  в  с.Абрамівка,  виставлено  на  «Прозоро»  для  проведення  робіт  по  реконструкції  водонапірної  вежі  в  с.Абрамівка  на  суму 220000  грн. Проведено аналіз питної  води  з  артсвердловин.
По завершенню прийому Андрій Карацюпа відвідав сільський Будинок культури, де поспілкувався з працівниками закладу, оглянув ремонтні роботи, визначив проблемні питання галузі.