ПРЕДСТАВЛЕННЯ ГОЛОВИ МАШІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ КАРАЦЮПИ АНДРІЯ ОЛЕКСІЙОВИЧА

06 лютого 2020 року в залі засідань Машівської райдержадміністрації відбулися збори активу Машівського району з нагоди представлення голови Машівської райдержадміністрації Карацюпи Андрія Олексійовича.

Розпорядження Президента України зачитала заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Катерина Рижеченко.

Андрій Карацюпа подякував за високу довіру, коротко висвітлив основні пріоритетні напрямки роботи, які будуть спрямовані на виконання програми соціально-економічного розвитку району.

В ході проведення заходу відбувся діалог між депутатами обласної, районної ради, представниками громадськості, засобів масової інформації та заступником голови облдержадміністрації щодо проблемних питань життєдіяльності району.