Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час попередньої оцінки проекту ДДП процедурі СЕО до проекту містобудування «Детальний план території для будівництва складів для зберігання сільськогосподарської продукції по вулиці Молодіжна в с. Огуївка Машівського району Полтавської області»

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555, Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», наказу Міністерства екології і природних ресурсів України №296 від 10.08.2018 р., Машівська районна державна адміністрація повідомляє про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час попередньої оцінки проекту ДДП процедурі СЕО до проекту містобудування «Детальний план території для будівництва складів для зберігання сільськогосподарської продукції по вулиці Молодіжна в с. Огуївка Машівського району Полтавської області».

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитись та надати пропозиції в адмінприміщенні Машівської районної державної адміністрації сектор містобудування архітектури ЖКГ та будівництва райдержадміністрації за адресою: вулиця, Незалежності,111, смт. Машівка, Полтавська область, 39400, щоденно (крім вихідних) з 20.09.2019 в робочий час.

Строк завершення прийому пропозицій – 04.10.2019 р.