ПОРЯДОК ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЙ ПРИ ДОСЯГНЕННІ ПЕНСІЙНОГО ВІКУ

З метою проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо інформування населення Машівського району про напрямки роботи Пенсійного фонду, змін в пенсійному законодавстві, впровадження сучасних інформаційних технологій 20 липня 2018 року  в Машівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості проведено cемінар заступником начальника Карлівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Старовєровою І.М.  на тему:  « Порядок призначення пенсій при досягненні пенсійного віку».

Семінар проведено для осіб із числа незайнятого населення та  осіб передпенсійного віку. В ході проведеної зустрічі висвітлено питання необхідного страхового стажу при виході на пенсію, які діють з 01.01.2018 року, роз’яснено про необхідні документи, які подаються особами для призначення пенсії, про порядок виплати пенсій через банківські установи, черговість виплати пенсій, про можливості отримання громадянами інформації з реєстру застрахованих осіб та інші питання. В ході семінару  було надано відповіді на питання учасників семінару.