ПОЧЕСНЕ ВІДКРИТТЯ ПАМ’ЯТНОЇ ДОШКИ

Другого вересня, у Машівській спеціалізованій школі I-III ступенів відбувся мітинг-реквієм, з нагоди вшанування колишнього учня  Юрія Печериці. Згадати загиблого учасника АТО, висловити співчуття рідним та близьким зібралися представники влади, військового комісаріату, депутати обласної ради, освітяни, школярі, громадськість райцентру. Провів захід Машівський селищний голова Микола Кравченко. Почесно відкрили пам’ятну дошку голова райдержадміністрації  Юлія Середа та бойовий товариш Юрія Олександр Тихомиров. Представники духовенства УПЦ(КП) прочитали поминальні молитви та освятили меморіальний знак. Перед зібранням виступили депутат Полтавської обласної ради Петро Ворона та голова райдержадміністрації Юлія Середа. Учні прочитали патріотичні вірші на честь українських військових , які беруть участь у бойових діях на сході держави.
Учасники заходу вшанували загиблого хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки.