ПЕРЕВАГИ ЛЕГАЛЬНОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

13 жовтня 2020 року в приміщенні Машівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості спеціалістами Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області було проведено  семінар з безробітніми району на тему: «Переваги легального працевлаштування та недопущення виплати заробітної плати в конвертах»

В ході семінару присутнім було надано інформацію про новий розмір мінімальної заробітної плати з 1-го вересня 2020 року 5000 грн., та про залежність стахового стажу від сплати мінімального страхового внеску. Працівниками  фонду було повідомлено про соціальну захищеність застрахованих осіб, які отримують заробітну плату легально та ризики, які чекають на тих, хто отримує заробітну плату в конвертах.

Присутні задавали питання щодо отриманої інформації та отримували змістовні відповіді на задані питання.

Під час семінару було проведено Флешмоб на тему: «Отримаємо заробітну плату легально», та вручено пам’ятки  на тему  переваг легального працевлаштування.