ПЕРЕВАГИ ЛЕГАЛЬНОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

22 січня 2020 року в приміщенні Машівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості спеціалістами Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області було проведено  семінар з безробітніми району на тему: «Переваги легального працевлаштування та недопущення виплати заробітної плати в конвертах»

В ході семінару присутнім було повідомлено про новий розмір мінімальної заробітної плати у 2020 році 4723 грн., та про залежність стахового стажу від сплати мінімального страхового внеску: Працівниками  фонду було повідомлено присутніх про соціальну захищеність застрахованих осіб, які отримують заробітну плату легально та ризики, які чекають на тих, хто отримує заробітну плату в конвертах.

Присутні задавали питання щодо прослуханої інформації. Доповідачі надали змістовні відповіді на отримані питання.

Під час семінару було проведено флешмоб на тему: «Нарахуємо заробітну плату легально», та вручено пам’ятки  на тему  переваг легального працевлаштування.