ПЕРЕВАГИ ЛЕГАЛЬНОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

11.12.2019 року в приміщенні Машівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості було проведено  семінар з безробітніми району,   на тему: «Переваги легального працевлаштування та недопущення виплати заробітної плати в конвертах»

Семінар провів:

-          Сливка Вадим Михайлович         – головний спеціаліст відділу забез-печення наповнення бюджету №1 фінансово - економічного  управління Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

Участь в семінарі взяли 15 безробітніх, які знаходяться на обліку в центрі зайнятості та являються потенційними майбутніми роботодавцями та найманими  працюючими.

В ході семінару доповідач порушив ряд питань:

-                     нарахування заробітної плати найманим працівникам в розмірі, не меншому за законодавчо встановлений мінімум 4173 грн., та порядок сплати податків і зборів із сум нарахованого заробітку;

-                     переваги легального працевлаштування та порядок офіційного оформлення найманих працюючих;

-                     відповідальність роботодавців за нелегальне використання найманої праці та видачу заробітної плати в конвертах.

Присутні задавали питання щодо отриманої інформації. Доповідач надавав змістовні відповіді на отримані питання.