ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИЗОВУ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ НА СТРОКОВУ СЛУЖБУ

Версія для друкуВерсія для друку

15.06.2020 року заступник голови райдержадміністрації Віталій Руденко провів нараду на якій слухалось питання організації призову громадян України на строкову службу. Участь у нараді взяли  військовий комісар Машівського районного військового комісаріату Олександр Пиляй, завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Володимир Турлій, завідуюча поліклінічним відділенням КНП  «ЦРЛ» Демітракі Ніна.
Олександр Пиляй звернув увагу, що через карантин в Україні перенесено строки чергового призову громадян України на строкову військову службу з квітня-червня на травень-липень 2020 року, відповідні зміни внесені Указом Президента України від 23 березня 2020 року № 103/2020.  Наголошено на проведенні імуноферментного тестування призовникам в закладах охорони здоров’я, тому треба забезпечити відповідний запас реактиві.
Про забезпечення роботи військово-медичної комісії, у зв'язку із введеним в державі карантином, інформувала завідуюча поліклінічним відділенням КНП  «ЦРЛ» Демітракі Ніна .
По закінченню наради заступник голови райдержадміністрації наголосив, що виконання планів строкового призову - це спільна відповідальність органів державної влади всіх рівнів. Строкова служба у Збройних Силах є обов’язком для громадян України, а ухиляння від неї передбачає відповідальність перед законом.

Наверх ↑