ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИЗОВУ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ НА СТРОКОВУ СЛУЖБУ

15.06.2020 року заступник голови райдержадміністрації Віталій Руденко провів нараду на якій слухалось питання організації призову громадян України на строкову службу. Участь у нараді взяли  військовий комісар Машівського районного військового комісаріату Олександр Пиляй, завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Володимир Турлій, завідуюча поліклінічним відділенням КНП  «ЦРЛ» Демітракі Ніна.
Олександр Пиляй звернув увагу, що через карантин в Україні перенесено строки чергового призову громадян України на строкову військову службу з квітня-червня на травень-липень 2020 року, відповідні зміни внесені Указом Президента України від 23 березня 2020 року № 103/2020.  Наголошено на проведенні імуноферментного тестування призовникам в закладах охорони здоров’я, тому треба забезпечити відповідний запас реактиві.
Про забезпечення роботи військово-медичної комісії, у зв'язку із введеним в державі карантином, інформувала завідуюча поліклінічним відділенням КНП  «ЦРЛ» Демітракі Ніна .
По закінченню наради заступник голови райдержадміністрації наголосив, що виконання планів строкового призову - це спільна відповідальність органів державної влади всіх рівнів. Строкова служба у Збройних Силах є обов’язком для громадян України, а ухиляння від неї передбачає відповідальність перед законом.