ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови райдержадміністрації - «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг при Машівській районній державній адміністрації».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту розпорядження голови Машівської райдержадміністрації «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг при Машівській районній державній адміністрації».

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є відділ з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації районної державної адміністрації.

Метою прийняття цього регуляторного акту - встановлення чіткого і зрозумілого алгоритму дій адміністраторів ЦНАП, суб’єктів надання адміністративних послуг, що дозволить забезпечити прозорість, швидкість та зручність процедур надання адміністративних послуг суб’єктам звернень, вдосконалення цих процедур і їх уніфікацію, запровадження єдиних стандартів роботи ЦНАП (віддалених місць для роботи адміністраторів центру (в разі їх утворення)), що значно зменшуватиме часові та фізичні затрати мешканців і суб’єктів господарювання Машівського району, а також мінімізуватиме корупційні ризики під час надання адміністративних послуг. Адже, саме на боротьбу з корупцією зорієнтована робота ЦНАП, враховуючи також і контроль з боку адміністраторів центру за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг строку розгляду справ та прийняття рішень.

Проект розпорядження та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційній веб - сторінці райдержадміністрації: діяльність РДА/регуляторна політика/проекти регуляторних розпоряджень (за посиланням http://mashivka.adm-pl.gov.ua ).

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту розпорядження голови райдержадміністрації ««Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг при Машівській районній державній адміністрації» становить один місяць з дня його оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного розпорядження та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться за адресою: 39400, смт. Машівка, вул. Незалежності, 113 або електронною поштою: mashiv_rda@adm-pl.gov.ua