Оприлюднення проектів регуляторних актів

Головою Машівської районної державної адміністрації видано розпорядження від 27.02.2020 року за № 45 «Про організацію громадських робіт в управлінні соціального захисту населення Машівської районної державної адміністрації на 2020 рік», зареєстроване в Північно-Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Суми) 05 березня 2020 року за № 58/58.

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

27.02.2020                                                                                                  № 45

Про організацію громадських

робіт в управлінні соціального

захисту населення

Машівської районної державної

адміністрації на 2020 рік

Відповідно до статтей 6, 13, 24 та 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», пунктів 7, 8 Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175 (із змінами), та з метою тимчасової зайнятості безробітних громадян:

1. Організувати громадські роботи для зареєстрованих безробітних та осіб, які перебувають на обліку в Машівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості, як такі, що шукають роботу на спеціально створених для цього тимчасових робочих місцях в управлінні соціального захисту населення Машівської районної державної адміністрації з інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій, надання пільг окремим категоріям громадян  та технічної  підготовки документації з кур’єрською доставкою документів та запитів.

2. Створити у 2020 році в управлінні соціального захисту населення Машівської районної державної адміністрації 35 (тридцять п’ять) тимчасових робочих місць для організації та проведення громадських робіт.

3. Управлінню соціального захисту населення Машівської районної державної адміністрації провести укладення договору з Полтавським обласним центром зайнятості в особі Машівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості  про організацію громадських робіт та фінансування їх організації.

4. Завідувачу сектору з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції апарату Машівської районної державної адміністрації Сиротюк А.О. забезпечити подання цього розпорядження на державну  реєстрацію до Північно – Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Суми) та його офіційне оприлюднення.

5. Це розпорядження набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної

державної адміністрації                                                        Андрій КАРАЦЮПА