ОФОРМЛЕННЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

На виконання доручення Прем’єр - міністра України Олексія Гончарука №2313/0/1-20 від 22.01.2020 року спеціалістами Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області спільно з представниками управління Держпраці в Полтавській області, державної податкової служби в Полтавській області та Машівської філії Полтавського обласного центру зайнятості, 29 січня 2020 року на території селища Машівка були здійснені безпосередні візити до фізичних осіб – підприємців, що проводять діяльність у сфері торгівлі. Метою візитів було проведення роз’яснювальної роботи про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Фізичним особам – підприємцям було роздано пам’ятки про переваги легального працевлаштування та недопущення виплати заробітної плати в конвертах, попереджено про відповідальність за використання нелегальної праці та безпідставне нарахування заробітної плати працюючим меншої за мінімальний розмір 4723 грн.