ОБ’ЇЗД ШКІЛ ТА ДИТЯЧИХ САДОЧКІВ

На виконання розпорядження голови Машівської  райдержадміністрації «Про комісію по перевірці готовності закладів освіти району до 2019-2020 навчального року»  №120 від 13.08.2019 ,  комісія в складі голови  Машівської районної ради Катерини Ткаченко, заступника голови Машівської райдержадміністрації Романа Живодьора , начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Євгена Сергієнко, в.о. начальника Машівського РС головного управління ДСНС України у Полтавській області Вадима Пони спільно з спеціалістами Машівського районного лабораторного відділення Карлівського міжрайонного підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський ОМЦ МОЗ України» та відділу освіти райдержадміністрації 20 серпня 2019 року здійснили об’їзд шкіл та дитячих садочків сіл Абрамівка, Дмитрівка, Сахнівщина, Кошманівка, Сонячне, Базилівщина з метою перевірки їх готовності до нового навчального року. Комісія оглянула приміщення закладів, пришкільні території, харчоблоки, котельні, ознайомилася з навчальними планами роботи тощо.

Усі заклади освіти продемонстрували повну готовність до нового 2019/2020 навчального року. Педагогічним колективам  разом з батьками та спонсорами вдалося виконати значний обсяг робіт та створити комфортні умови для навчання школярів і дошкільнят.

З висновку комісії випливає, що всі загальноосвітні і дошкільні навчальні заклади в цілому відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, нормам протипожежної безпеки, мають матеріально-технічне забезпечення для здійснення навчально-виховного процесу у новому навчальному році. Розпочаті ремонти харчоблоку в Дмитрівці, ганку в Кошманівці, коридорів та покрівлі в Базилівщині будуть завершені до 1 вересня.

Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Євген Сергієнко, аналізуючи підсумки об’їзду, загострив увагу на  ті проблемні питання, які потрібно вирішити кожному навчальному закладу та зауважив, що наразі необхідно зосередити всі зусилля на створенні належних умов для навчання і виховання дітей, аби освітній процес проходив максимально продуктивно.