ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА

4 вересня команда державних службовців Машівської РДА взяла участь у обласній Спартакіаді серед державних службовців, що проходила у Полтаві на стадіоні «Динамо».  З 25 районів нашої області участь у змаганнях взяли 20 команд райдержадміністрацій, а також  спеціалісти Полтавських обласних Управлінь Пенсійного фонду, митниці, Держказначейства та управління юстиції. Змагалися між собою у 5 видах спорту: міні футболі, волейболі, настільному тенісі, шахах і шашках.

Наша команда взяла участь у всіх змаганнях за виключенням міні футболу. І можна сказати за попередніми підсумками, що державні службовці Машівської РДА точно будуть в першій десятці серед всіх команд області. Так у своїй відбірній групі команда волейболістів у складі Сергія Постушного, Романа Дзюбича, Олександра Татарчука, Сергія Стеценка, Інни Гуди, Тетяни Хоменко перемогли команди з Диканського та Оржицького районів та у впертій боротьбі у двох таймах (12-15 та 10-15) поступилися та пропустили до півфіналу команду Кременчуцького району, яка була складена з чоловіків, що й стало в підсумку вирішальним фактором. Тож наші волейболісти зайшли до першої вісімки та посіли в підсумку 5-8 місце. В настільному тенісі спеціалісти відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Світлана Єфімова та Володимир Турлій стали 13 та 14 відповідно, Анастасія Тимченко з фінансового управління та Ігор Каблучко посіли 11 та 10 місця в шахах. Є привід нашій команді в цьому році чим гордитися, адже начальник сектору містобудування,  архітектури житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Наталія Лопатіна беручи участь у шашках зайняла 2 призове місце, за що отримала медаль та грамоту! Тож всі отримали заряд бадьорості та оптимізму, а також залишилися задоволеними.  Учасники Спартакіади від Машівського району побували на справжньому святі спорту, добре провели час та продемонстрували, хто на що здатний в тому чи іншому виді спорту.