НАРАХУЄМО ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ ЛЕГАЛЬНО

На виконання доручення Кабінету міністрів України № 6698/0/1-20 від 17.02.2020 року щодо детінізації ринку праці, спеціалістами Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області спільно з представниками Машівської філії Полтавського обласного центру зайнятості на території  Машівського району були здійснені безпосередні візити до фізичних осіб – підприємців, що проводять діяльність у сфері будівництва. Метою візитів було проведення роз’яснювальної роботи про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та про переваги легального працевлаштування населення.

В ході візитів спеціалістами фонду було роздано пам’ятки фізичним особам – підприємцям та їх найманим працівникам про переваги легального працевлаштування та недопущення виплати заробітної плати в конвертах, та проінформовано про відповідальність за використання нелегальної праці і безпідставне нарахування заробітної плати працюючим меншої за мінімальний розмір 4723 грн.

Спеціалісти фонду разом з найманими працюючими приватного підприємця «Якін В.В.», що здійснює свою господарську діяльність у сфері будівництва, взяли участь у флешмобі на тему: «Нарахуємо заробітну плату легально».