НАРАДА У ЗАСТУПНИКА

9  серпня 2018 року   заступник голови районної державної адміністрації   Живодьор Роман Євгенійович  провів нараду щодо попередження виникнення гострих кишкових інфекцій на території району.     В нараді прийняли участь: начальник Машівського районного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області А.Г.Міщенко,  Машівський селищний голова М.І.Кравченко, начальник відділу агропромислового розвитку В.І.Турлій, головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Н.М.Шкурпела.
       На  нараді, зокрема,  було зазначено,  що  м. Києві зареєстрований спалах захворювань на гостру кишкову інфекцію, пов'язаний із вживанням шаурми, внаслідок якого постраждало  93 особи, в тому числі 12 дітей.
    Тому  задля попередження випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію на території району необхідно  активізувати  роботу по недопущенню випадків стихійної торгівлі, особливо продуктами, що швидко псуються.
     Було звернуто увагу відповідних служб району на забезпечення в межах повноважень  дотримання суб’єктами торгівлі санітарних вимог при реалізації продуктів харчування .
      За результатами наради дано відповідні доручення.