НАРАДА У НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

06 серпня відбулася нарада у начальника відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту  Машівської райдержадміністрації  Сергієнка Є.В.  за участю спеціалістів  та методистів відділу.На нараді були розглянуті питання підготовки закладів освіти до нового навчального року, стану  підготовки шкільних автобусів для підвезення учнів та педпрацівників до місця навчання та до дому, а також мережі закладів освіти.

Начальник відділу озвучив суму коштів, виділених для підготовки закладів освіти до роботи  в новому навчальному році. На забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова  українська школа « згідно розпорядження в.о. голови обласної державної адміністрації від 05.04.2019р. №241 надійшла освітня субвенція на закупівлю меблів в сумі 50383 грн. спів фінансування з районного бюджету складає 5038 грн. Дані кошти вже використані.

Також виділена освітня субвенція на придбання дидактичних матеріалів в сумі 34387 грн. та на придбання комп’ютерного обладнання і мультимедійного контенту в сумі 60612грн. для початкової школи. Співфінансування з районного бюджету складатиме відповідно 3821 10238 грн.Закупівля проводитиметься централізовано , так як розпорядником коштів є Департамент освіти і науки Полтавської ОДА.

На останній сесії районної ради виділено кошти в сумі 295 тис. грн. на послуги Інтернету. Сонячному НВК виділено 92 тис. грн.   на придбання комп'ютерної  техніки та інтерактивної дошки. Базилівщинській ЗОШ І-ІІ ст. – 66 тис. грн. на придбання класних дошок та комп’ютерів 200 тис. грн. виділено для виготовлення проектної документації на протипожежну сигналізацію шкіл та дитячого садка.

Крім того  додатково виділені значні кошти на ремонти приміщень закладів освіти, в тому числі  для ремонту ганків, навчальної кімнати для першокласників  Кошманівського НВК , на поточний  ремонт харчоблоку Дмитрівської ЗОЩ І-ІІІ ст. , поточний ремонт приміщень Сахнівщинського НВК в сумі 546 тис грн.

Особливе занепокоєння викликає  реєстрація інклюзивно- ресурсного центру. Районна рада зволікає з проведенням конкурсу на посаду керівника інклюзивно- ресурсного центру , а тому кошторисні призначення , загальний фонд яких складає 1040.8 тис. грн., спеціальний фонд -1214,3 тис грн. , і досі не використані .

На нараді також були визначені дати об'їзду закладів освіти з метою перевірки їх  готовності до нового навчального року та проведення серпневої конференції педагогічних працівників.  Конференцію у  цьому навчальному році заплановано провести у вигляді вебінарів , так як для цього є  всі технічні можливості .