МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

День захисту дітей, що припадає на перший день літа, є одним з найдавніших міжнародних свят, його відзначають у всьому світі з 1950 року.

Міжнародний день захисту дітей - це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.

В Машівському районі створені 2 дитячі будинки сімейного типу та одна прийомна сім’я, в яких виховуються 17 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Під опікою та піклуванням перебувають 20 дітей в 16 сім’ях. На обліку в Машіському районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді перебуває 22 сім'ї, в них виховується 56 дітей. Соціальним супроводом охоплено 12 сімей.

Цього дня голова Машівської районної державної адміністрації спільно з директором Машівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді привітали 39 сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та вручили продуктові набори. Набори продуктів харчування закуплені за кошти, які надано ФГ «Калівошко» в особі Калівошка Віталія Івановича та ФОП Шевченко Ю.М. в особі Шевченка Юрія Миколайовича, за це їм щира вдячність, що  відгукнулися на прохання про допомогу та підтримали дітей вразливих категорій населення.