МІТИНГ З НАГОДИ 75-Ї РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ СЕЛИЩА ВІД НІМЕЦЬКО-ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ ТА ДНЯ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Уже 75 років віддаляє всіх нас від того страшного дня, коли в кожну українську сім’ю надійшла зловісна звістка про початок великої кровопролитної війни. Безжальне колесо Другої світової війни прокотилося по українській землі, залишивши за собою розруху і безліч людських жертв.

Справжній масштаб цих великих втрат неможливо оцінити. Та навіть всевладний час не в змозі стерти із нашої пам’яті згадку про ті страшні і величні події. Нам ніколи не забути цієї страшної трагедії. Пам’ятаємо і воєнні дії на території нашої малої батьківщини, рідної нам Машівщини. І зараз, у ці вересневі дні, згадуємо події, які передували її звільненню від ярма окупації.
Так 21 вересня 2018 року в селищі Машівка, біля Меморіалу Солдатської Слави відбувся урочистий мітинг з нагоди 75-ї річниці визволення селища від німецько-фашистських загарбників та Дня партизанської слави.
В урочистостях взяли участь голова районної державної адміністрації Юлія Середа,  Машівський селищний голова Микола Кравченко,  заступник голови районної ради Софія Кулак  та громадськість селища.
"Ця важлива дата – добра нагода вшанувати доблесних оборонців і визволителів у роки Другої світової війни, тих, хто виявляв небувалий героїзм на бойових рубежах, хто відбудовував селище в повоєнні часи. Ні біль кривавих втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших батьків, дідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні " – зазначила у своїй промові Юлія Середа.
Присутні схилили голови у хвилині мовчання перед тими, хто боронив наше селище від ворога у роки Другої світової війни, хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна та поклали квіти до Меморіалу Слави. Святкування річниці визволення Машівки закінчилося концертом, а також конкурсами та розвагами, які пройшли в центральному парку селища.