МІТИНГ-РЕКВІЄМ З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

15 лютого 2018 року в с-щі Машівка біля пам’ятного знаку загиблим воїнам - афганцям за участю широкої громадськості району відбувся мітинг-реквієм з нагоди дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану.

В заходах взяли участь і виступили голова райдержадміністрації Юлія Середа, голова районної ради Катерина Ткаченко, підполковник районного військового комісаріату Сергій Кононенко, Машівський селищний голова Микола Кравченко, голова Машівської районної громадської організації Української спілки ветеранів афганістану Віктор Куць, депутат Полтавської обласної ради Іван Сидоренко. Учасники мітингу відзначали, що хоча з кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни, але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.
Присутніми ушановано громадян Машівщини, які приймали участь у військових конфліктах на територіях інших держав та пам’ять тих, хто поліг на чужій землі хвилиною мовчання. Також почесні відзнаки та грамоти вручили учаснику АТО в Донецькій та Луганській області Віталію Лозівському та волонтеру Володимиру Головашичу за активну життєву позицію та допомогу армії.
Керівники району, мама загиблого воїна Надія Григорівна Коробка, воїни – афганці та присутні поклали вінки та квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам – афганцям