ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

25 січня 2018 року районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, в складі представників районної державної адміністрації, Пенсійного фонду, управління соціального захисту населення та центру зайнятості населення проведено рейд, з метою виявлення нелегально – працюючих найманиих осіб у підприємців – суб’єктів господарської діяльності. Рейд проведено на території Машівської ОТГ.
В ході рейду проведено обстеження 6-ти робочих місць суб’єктів господарської діяльності. Нелегальних працюючих (без заключення трудового договору, договору ЦПХ) не виявлено. Члени робочої групи в ході рейду проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу серед підприємців з питань переваг легального оформлення найманих працюючих та відповідальності в частині порушення чинного законодавства про оплату праці. В магазині «Мікс-Маркет», (ПП Думановська Олена Григорівна) було проведено Флеш-Моб на тему (Нарахуємо заробітну плату легально).