КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: "КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ - ОСНОВНИЙ ЗАКОН НАШОЇ ДЕРЖАВИ"

В переддень свята - Дня Конституції України 22 червня в читальному залі Машівської центральної районної бібліотеки відбувся круглий стіл на тему: "Конституція України - основний закон нашої держави" за участі заступника голови Машівської райдержадміністрації Віталія Руденка, голови Машівської селищної ради Миколи Кравченка, керівника апарату райдержадміністрації Олени Самойленко, головного спеціаліста райдержадміністрації Гуди Інни, завідувача сектору культури, молоді та спорту Лариси Ніколенко, начальника Машівського бюро правової допомоги Максима Дворовенка, директора централізованої бібліотечної системи Надії Олефір, працівників бібліотечної системи.

Зі словами вітання до присутніх звернулися Микола Кравченко та Віталій Руденко.

За вагомий внесок в розвиток культури, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня Конституції України почесними грамотами Машівської районної державної адміністрації були нагороджені керівник апарату райдержадміністрації Олена Самойленко, начальник Машівського бюро правової допомоги Максим Дворовенко, методист центральної районної бібліотеки Тетяна Липовата та бібілотекар дитячої бібліотеки Ірина Гетя.
     За високий професіоналізм та відданість справі грамоти сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації отримали інженер-програміст Машівської центральної районної бібліотеки Андрій Зозуля та бібліотекар відділу комплектування центральної районної бібліотеки Алла Асауленко.
   Працівники бібліотеки підготували для всіх присутніх книжково-ілюстративну виставку "Конституція Незалежної України", слайд-презентацію та онлайн-вікторину "Чи знаєте ви Конституцію України?".
   Кожен присутній мав можливість висловити свої погляди та міркування. Обмін думками акцентувався на обговоренні того, що Конституція України заклала серйозні підвалини для розвитку і зміцнення демократичної, соціальної і правової держави, в якій людина, її життя, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю.
   Круглий стіл пройшов у доброзичливій атмосфері, толерантності та взаєморозумінні.