ХРОНІКА ОБЛАСНИХ НОВИН

ХРОНІКА  ОБЛАСНИХ  НОВИН

2 грудня у м. Полтаві на нараді у голови облдержадміністрації О.Синєгубова за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації розглянуто питання «Про готовність закладів охорони здоров'я до переходу на структурні перетворення у медичній галузі та про стан проведення імунопрофілактики в області за 10 місяців 2019 року», «Про розвиток зрошувального землеробства в області» та «Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області». О.Синєгубов доручив Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації щотижня проводити моніторинг стану імунізації полтавців, запланувати необхідні наради, продовжити навчальну роботу лікарів і медсестер з проведення щеплень та збільшити комунікацію педіатрів, сімейних лікарів із пацієнтами; наголосив, що всі підприємства повинні бути готові до оперативного реагування на надзвичайні ситуації.

* * *

3 грудня у м. Полтаві голова облдержадміністрації О.Синєгубов взяв участь у селекторній нараді щодо виконання обласними та Київською міською держадміністраціями резолюцій Прем’єр-міністра України за результатами селекторних нарад, запровадження показників ефективності діяльності голів обласних, Київської міської держадміністрацій та планів роботи до кінця 2019 року, яку у відеорежимі провів Прем’єр-міністр України О.Гончарук.

* * *

3 грудня у м. Полтаві за сприяння Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації та участю представників Українського інституту міжнародної політики  відбулося засідання «круглого столу» за темою «Смарт спеціалізація: результат співпраці влади, бізнесу, науки та громадськості».

* * *

3 грудня у м. Полтаві відбулося засідання конкурсної комісії Департаменту культури і туризму облдержадміністрації з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу реалізації програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2020 році. Серед переможців 5 громадських організацій, за умовами конкурсу Полтавська обласна рада на виконання цих пропозицій може виділити з обласного бюджету 85% коштів від вартості проєкту.

* * *

3 грудня у м. Полтаві голова облдержадміністрації О.Синєгубов провів робочу зустріч з головою Громадської ради при облдержадміністрації В.Голубом. Обговорено підсумки роботи у поточному році та плани подальшої діяльності дорадчого органу у наступному році. Також досягнута домовленість про зустріч голови облдержадміністрації О.Синєгубова з керівниками постійних комісій Громадської ради при облдержадміністрації  у найближчий час.

* * *

4 грудня на офіційному сайті Полтавської облдержадміністрації оприлюднено відеозвернення голови облдержадміністрації О.Синєгубова, де закликано активних та ініціативних людей приєднатися до своєї команди з метою «творити наше краще сьогодення разом». Так, у межах проєкту «ЛІФТ», що має за мету політичне очищення та кадрове оновлення влади, запропоновано подавати свої кваліфікаційні резюме, пропонуючи кандидатури до органів виконавчої влади Полтавщини.

* * *

4 грудня у м. Полтаві голова облдержадміністрації О.Синєгубов та голова обласної ради О.Біленький зустрілися з головами фракцій та депутатською групою «За успішну Полтавщину». Керівники області та депутати прийняли узгоджене рішення щодо проведення 20 грудня сесії Полтавської обласної ради, на якій мають затвердити обласний бюджет. Також заслухано та обговорено виступ директора Департаменту фінансів облдержадміністрації П.Кропивки «Про проєкт обласного бюджету на 2020 рік». Так, прогнозовані доходи обласного бюджету (без урахування дотацій та субвенцій) становитимуть 2 млрд. 497 млн. грн, що на 234 млн. грн. більше затверджених показників на 2019 рік. Обсяг трансфертів з державного бюджету передбачено 2 млрд. 114 млн. грн., що на 69% менше розрахункових показників поточного року. Це обумовлено передачею Міністерством соціальної політики України видатків, які на сьогодні здійснюються за рахунок відповідних субвенцій з Державного бюджету місцевим бюджетам, зокрема, надання пільг та субсидій населенню.

* * *

6 грудня у Полтавському обласному музично-драматичному театрі імені М.Гоголя за участю радника голови облдержадміністрації К.Рижеченко, секретаря Полтавської міської ради О.Шамоти, військового комісара Полтавського облвійськкомату Д.Губського, депутата обласної ради Р.Рогова (депутатська група «За успішну Полтавщину»),  військовослужбовців ЗСУ, добровольців ООС, волонтерів, громадських активістів відбулися урочистості до Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтерів. К.Риженко привітала присутніх зі святом. 70-ти представникам частин ЗСУ  та волонтерських організацій, ветеранам вручено відзнаки обласної та міської влади, відомчі нагороди ЗСУ. Завершилися урочистості святковим концертом.

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю