ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Повідомлення

про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території для будівництва складів для зберігання сільськогосподарської продукції по вулиці Молодіжна в с. Огуївка Машівського району Полтавської області»

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555, Машівська районна державна адміністрація повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території для будівництва складів для зберігання сільськогосподарської продукції по вулиці Молодіжна в с. Огуївка Машівського району Полтавської області».
Замовник проекту Машівська районна державна адміністрація (розпорядження голови райдержадміністрації № 96 від 12.06.2019 року «Про надання дозволу на розроблення детального плану території». Розробник проекту КП «Планування і забудова територій Полтавського району та здійснення архбудконтролю»
З проектом містобудівної документації можна ознайомитися та надати пропозиції в кабінеті сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Машівської районної державної адміністрації за адресою : смт Машівка, вул. Незалежності, буд. 111, щоденно (крім вихідних) в робочий час, а також та на офіційному сайті Машівської районної державної адміністрації http://mashivka.adm-pl.gov.ua з 03.08.2019 року. Строк завершення прийому  пропозицій – 04.09.2019 року.
Відповідальна особа за забезпечення організації та розгляд пропозицій детального плану завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Машівської районної державної адміністрації Лопатіна Наталія Яківна (адреса місця знаходження смт Машівка, вул. Незалежності, 111, засоби звязку – тел. (05364)-9-12-72, офіційна електронна адреса та адреса електронної пошти http://mashivka.adm-pl.gov.ua )
Розгляд пропозицій буде здійснюватися в термін з 03.08.2019  року по 04.09.2019 року
Громадські слухання будуть проведені 05.09.2019 року о 10 годині за адресою смт Машівка вул. Незалежності, 113 в залі засідань Машівської райдержадміністрації.