ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ

У четвер, 19 грудня, відзначається день святого Миколая Чудотворця. В Україні існує традиція у це свято класти дітям під подушку подарунки. А дорослих заведено вітати побажаннями миру й достатку.

Машівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді не залишився байдужим в цей день. За кошти виділені з районного бюджету було закуплено 26 солодких подарунків. Фахівці із соціальної роботи які працюють при Абрамівській, Базилівщинській, Кошманівський та Старицьківській сільських радах особисто привітали дітей солодкими подарунками, а працівники Сахнівщинської та Дмитрівської сільських рад передали пакуночки діткам, які знаходяться під опікою та виховуються в прийомній сім'ї, а також дітям з особливими потребами.

Нехай ваша віра весь час тільки зростає та зміцнюється! А святий Миколай дарує натомість незгасне світло радості у житті!