ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

18 листопада ми відзначатимемо День працівників сільського господарства України. Напередодні 16 листопада в районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди свята. Привітати та вручити подяки, грамоти кращим працівникам галузі прийшли перший заступник голови Машівської райдержадміністрації Віталій Човновий та начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Федір Палатай, які побажали всім сільським трудівникам Машівщини міцного здоров’я, радості. Щоб щедра осінь обдарувала вас своїми плодами, принесла в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Щоб усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними! По закінченню урочистостей відбувся святковий концерт підготовлений працівниками районного будинку культури.