ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Щороку восени, коли з дерев опадають перші жовті листочки, ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. День вчителя вже давно став знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

3 жовтня  2019 року в Машівському будинку культури відбулося районне свято до Дня працівників освіти. З привітальним словом до вчителів, вихователів, викладачів, майстрів, зусиллями яких твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави звернулася голова Машівської районної державної адміністрації Юлія Середа. У своїй промові вона підкреслила велич і мудрість значення вчителя для суспільства, подякувала педагогічним колективам району, ветеранам педагогічної праці за плідну роботу , за те, що вони виконуючи свій професійний обов’язок, вчать нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Юлія Костянтинівна акцентувала увагу на тому, що районна адміністрація не стоїть осторонь навчально-виховного процесу Машівчини, підтримує впровадження інноваційних технологій та допомагає у розвиткові освіти вцілому.

До привітальних слів Юлії Середи долучилися голова Машівської районної ради Катерина Ткаченко, начальник відділу освіти сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Євген Сергієнко, селищний голова Микола Кравченко, голова Михайлівської сільської ради Микола Коляндра.