ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

29 серпня Україна вперше відзначатиме День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, встановлений відповідним указом президента від 23 серпня 2019 року.

Тож 29 серпня виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Віталій Човновий та військовий комісар Машівського району підполковник Євген Сісецький  відвідали Машівську спеціалізовану школу, де поклали квіти до меморіальної дошки колишньому учню цієї школи Юрію Печериці, старшому сержанту Збройних Сил України, що загинув у 2015 році в м.Горлівка Донецької області захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.

У цей день до вшанування долучиться і Машівщина. Зокрема, у районі  29 серпня на спорудах і будинках установ органів Державної влади і місцевого самоврядування буде приспущено Державний Прапор України.

Також в цей день на території району обмежено проведення розважальних заходів.