ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Минає шість років з часу трагічних подій, внаслідок яких загинуло та померло від тяжких ран більше ста учасників Революції Гідності – Героїв Небесної Сотні. Ті доленосні події назавжди закарбувалися у наших серцях нестерпним болем.
Тож сьогодні, 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні у Машівському  районному Будинку культури  відбулися районні заходи.
Вшанувати пам`ять героїв прийшли керівники району: голова райдержадміністрації Андрій Карацюпа та голова районної ради Катерина Ткаченко, працівники установ і організацій, громадські діячі, небайдужі мешканці.
У жалобі всі присутні схилили голови за Героїв, котрі загинули за світле майбутнє України. Хвилиною мовчання, покладанням квітів вшанували пам'ять Героїв, і помолились за їхні душі.