ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ

27 липня 2020 року відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації на якому розглянуто питання:

1. Про заходи щодо попередження пожеж в екосистемах та дотримання вимог пожежної безпеки під час проведення жнивної кампанії 2020 року.
2. Про надання адміністративних послуг населенню Центром надання адміністративних послуг при Машівській райдержадміністрації за 1 півріччя 2020 року.
3. Про роботу із зверненнями громадян які надійшли до районної державної адміністрації за 1 півріччя 2020 року.

Підсумовуючи результати засідання голова райдержадміністрації Андрій Карацюпа  висловив побажання покращити роботу і взаємодію між установами, організаціями району, селищною та сільськими радами, адже спільна робота має бути спрямована на єдину мету – підвищення соціально-економічного розвитку району та рівня життя його жителів. Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії, із врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання колегії питань.