БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГД ДЛЯ БОРОТЬБИ З ПОШИРЕННЯМ COVID-19 МЕДИЧНИМ ЗАКЛАДАМ РАЙОНУ

У період боротьби з надзвичайно страшною недугою, що полонила практично весь світ небайдужі люди гуртуються, щоб надати необхідну допомогу і не допустити поширення вірусу..Значну підтримку надають представники бізнесу, приватні підприємці, фермери.

Так підприємствами району, об’єднаними територіальними громадами, сільськими радами  надано  благодійну допомогу  для боротьби з поширенням COVID-19 медичним закладам району на загальну суму 898,5 тис.грн., в тому числі:
- ТОВ «Карлівське СГП «ЛОС» - 115,0 тис.грн., для придбання засобів захисту для медичних працівників;
- СП «Полтавська газонафтова компанія» - 30,0 тис.грн.,  для придбання пересувних кварцевих ламп для Машівської ЦРЛ;
- АТ "Укргазвидобування" виділено кошти на придбання кисневого конденсатора для Машівської ЦРЛ на суму 198,970 тис.грн.
- ВП "Надежда" надано 1000 масок   вартістю 17,0 тис.грн., для медичних працівників Машівської ЦРЛ.
- ТОВ «НАДЕЖДА ТРЕЙД»  надано засоби захисту для медичних працівників Машівської ЦРЛ на суму 14,6 тис.грн., а саме: костюми захисні - 35 штук,  маска медична захисна - 15 штук,        маска (екран) захисна - 30 штук,  рукавиці захисні - 50 штук.
-  ТОВ "Компанія "Фармко"  виділені 65,0 тис.грн. благодійної допомоги Машівській ЦРЛ  для облаштування  обсервації.
- За рахунок резервного фонду Машівської ОТГ виділено 100,0  тис.грн., Машівській ЦРЛ та 100,0 тис.грн., Машівському районному Центру первинної медико-санітарної допомоги для придбання медикаментів та засобів індивідуального захисту.
- Базилівщинська сільська  рада  виділено 100,0 тис.грн. Машівському районному Центру первинної медико-санітарної допомоги (80,0 тис.грн. на заробітну плату медичним працівникам та 20,0 тис.грн. на придбання засобів індивідуального захисту для медичних працівників).
- Михайлівською ОТГ виділено 65,0 тис.грн. Машівському районному Центру первинної медико-санітарної допомоги  на придбання засобів індивідуального захисту для медичних працівників.
- Старицьківською сільською  радою виділено 10,0 тис.грн. Машівському районному Центру первинної медико-санітарної допомоги.
- Кошманівською сільською  радою виділено 15,0 тис.грн. Машівському районному Центру первинної медико-санітарної допомоги та 5,0 тис.грн. Машівській ЦРЛ.
- Сахнівщинською сільською  радою виділено 10,0 тис.грн. Машівському районному Центру первинної медико-санітарної допомоги та 10,0 тис.грн. Машівській ЦРЛ.
- Абрамівською сільською  радою  виділено 15,0 тис.грн. Машівському районному Центру первинної медико-санітарної допомоги та 5,0 тис.грн. Машівській ЦРЛ.
- Дмитрівською сільською  радою  виділено 10,0 тис.грн. Машівському районному Центру первинної медико-санітарної допомоги та 10,0 тис.грн. Машівській ЦРЛ.
- ФОП «Коваль І.Б.»  надано Машівському районному Центру первинної медико-санітарної допомоги  оприскувачі на суму 500,0 грн. та   благодійну допомогу 500,0 грн.
- ФОП «Прокопенко Н.Г.»  надано Машівському районному Центру первинної медико-санітарної допомоги  благодійну допомогу 300,0 грн.
- ФОП «Ткач Н.М.»  надано Машівському районному Центру первинної медико-санітарної допомоги  благодійну допомогу 400,0 грн.
- ФОП «Сорока С.Г.»  надано Машівському районному Центру первинної медико-санітарної допомоги  благодійну допомогу 500,0 грн.
- ФОП «Бабак В.В.»  надано Машівському районному Центру первинної медико-санітарної допомоги  благодійну допомогу 500,0 грн.
- ФОП «Чирва С.В.»  надано Машівському районному Центру первинної медико-санітарної допомоги  благодійну допомогу 200,0 грн.
Тож дякуємо Всім небайдужим в наданій допомозі, а також щиро сподіваємося на те, що спільними зусиллями нам вдасться успішно протистояти пандемії.