«БІЛЬ ЧОРНОБИЛЯ З РОКАМИ НЕ ЗГАСАЄ»

26 квітня в селищі Машівка відбувся захід  «Біль Чорнобиля з роками не згасає»  з нагоди 33-річниці аварії на Чорнобильській АСЕ. В заходах взяли участь громадськість селища, учнівська молодь, ліквідатори аварії на атомній станції, працівники установ та організацій районного центру.  До присутніх звернулися : заступник голови Машівської райдержадміністрації Роман Живодьор,  голова Машівської селищної ради Микола Кравченко, керуюча справами виконавчого апарату Машівської районної ради Тетяна Пиляй, учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Владислав Ващаєв, Всі вони у своїх виступах висловили  шану всім героям-ліквідаторам, які зупинили атомне лихо і зберегли життя своїх співвітчизників, та подякували  кожному з героїв  за відвагу і самопожертву, за подаровану нам можливість жити.

Низький уклін вам від усього людства. Світла пам’ять загиблим та щирі побажання міцного здоров’я та довголіття живим – ці слова лунали лейтмотивом під час заходу.
Пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи учасники заходу вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.
По завершенні  для ліквідаторів було організовано поминальний обід.