АПАРАТНА НАРАДА У ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

5 лютого 2018 року голова райдержадміністрації Середа Юлія Костянтинівна провела апаратну нараду за участю начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району.У ході наради було розглянуто три питання.

Про виконання районного бюджету за 2017 рік інформував начальник фінансового управління райдержадміністрації  Хоменко Василь Петрович, про здійснення заходів з санаторно-курортного лікування, соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції доповідала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Фисуненко Ірина Валентинівна, з підсумками роботи районного центру для сім’ї, дітей та молоді за 2017 рік ознайомила присутніх директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Скриль Юлія Миколаївна.

За результатами апаратної наради були дані відповідні доручення.