АПАРАТНА НАРАДА

16 грудня 2019 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулася щотижнева нарада у голови райдержадміністрації. Нараду проводила голова райдержадміністрації Середа Юлія Костянтинівна.

В ході проведення наради розглянуто 3 питання:

1.     Про виконання районного бюджету та стан фінансування бюджетних установ.

2.     Про стан утримання, навчання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в сім’ях опікунів (піклування) на території району.

3.     Про роботу із зверненнями громадян у виконкомі Сахнівщинської сільської ради.

По першому питанню інформувала присутніх начальник фінансового управління райдержадміністрації Кобець Алла Михайлівна.

Про  стан утримання, навчання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в сім’ях опікунів (піклування) на території району доповідала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Пасхалова Олена Михайлівна.

По третьому питанню інформувала присутніх виконувач обов’язків голови Сахнівщинської сільської ради Тищенко Мирослава Олегівна.

Нарада пройшла конструктивно. По завершенню наради керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації було дано до виконання відповідні завдання та доручення.