АПАРАТНА НАРАДА

09 грудня 2019 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулася щотижнева нарада у голови райдержадміністрації. Нараду проводив виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Човновий Віталій Сергійович.

В ході проведення наради розглянуто 3 питання:

1.     Про стан оновлення містобудівної документації населених пунктів району.

2.     Про вирішення поточних, проблемних питань в роботі закладів культури.

3.     Про розвиток системи безоплатної правової допомоги та посилення правової спроможності територіальних громад.

По першому питанню інформувала присутніх завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Лопатіна Наталія Яківна.

Про вирішення поточних, проблемних питань в роботі закладів культури  доповідала завідусач сектору культури райдержадміністрації Ніколенко Лариса Олександрівна.

По третьому питанню інформував присутніх начальник відділу «Машівське бюро правової допомоги» Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дворовенко Максим Іванович.

По закінченню щотижневої наради у голови, відбувся семінар-навчання  з державними службовцями на тему «Про право власності та його захист », який  проводила головний спеціаліст юридичного сектору апарату райдержадміністрації Каблучко Аліна Миколаївна.