АПАРАТНА НАРАДА

12 лютого 2018 року голова райдержадміністрації Середа Юлія Костянтинівна провела апаратну нараду за участю начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району.

У ході наради було розглянуто три питання.
Про стан військового обліку в районі за 2017 рік та завдання на 2018 рік інформував головний спеціаліст апарату райдержадміністрації  Охріменко Віктор Григорович.В своєму виступі він відмітив, що протягом 2017 року, згідно плану, районною комісією було проведено перевірки стану ведення військового обліку в 15 сільських та 1 селищній раді, на 26 підприємствах, установах та організаціях. На більшості з перевірених підприємств військовий облік громадян України в цілому організовано та здійснюється відповідно до вимог нормативно-правових актів, але мають місце незначні недоліки. Щодо завдань на 2018 рік, то планується проведення навчання посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій відповідальних за військовий облік. На 2018 рік заплановано перевірити 44 органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації.
Головний лікар Машівської центральної районної лікарні Краєвський Герман Михайлович ознайомив присутніх з епідситуацією по захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції та додаткові заходи щодо боротьби з ними в районі. За його інформацією в районі з початку епідсезону ( з 01.10.2017 року) зареєстровано  всього 755 хворих га ГРВІ із них 512 діти, (що становить 67,8% ) та 243 дорослі (32,2%).
Показник захворюваності дитячого населення становить 168,1 на 1 тис. дитячого населення, дорослого 14,7 на 1 тис. дорослого населення.
Показник епідпорогу  на цей час приблизно становить 662,0 тобто рівень захворюваності по району – не високий.
За 2018 рік в районі зареєстровано 187 випадків ГРВІ  із них 122 випадки захворюваності дитячого населення та 65 випадків захворюваності дорослого населення
        За для контролю  епідемічної ситуації з захворюваності на грип та ГРВІ, в Машівському районі створено спільний наказ з Машівською центральною районною лікарнею, Машівським Центром первинної медико-санітарної допомоги від 10.10.2017 р. №254\110 «Про заходи щодо профілактики і боротьби з грипом та гострими респіраторними інфекціями (ГРВІ)в Машівському районі в епідсезон 2017-2018 роки».
       На даний час вакцини АКДП для щеплення дітей віком до 6 років 486 доз. Вакцини АДП, яка використовується для щеплення дітей віком від 6 років – 107 доз. АДП-М яка використовується для щеплення проти дифтерії дітей старше 7 років  та дорослого населення – 840 доз.
       Про підвищення кваліфікації державних службовців районної державної адміністрації в 2017 році та план на 2018 рік інформувала присутніх керівник апарату районної державної адміністрації Самойленко Олена Павлівна. Вона відмітила, що  в кожному структурному підрозділі є працівники які потребують навчання,  окрім сектору культури; відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту; відділу агропромислового розвитку де всі державні службовці мають відповідні сертифікати. Проаналізувавши рівень потреби у підвищенні кваліфікації на 2018 рік по райдержадміністрації слід зазначити, що потребують навчання за професійною програмою 33 державних службовці. У Плані-графіку підвищення кваліфікації державних службовців на 2018 рік, який затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації від 05.01.2018 № 6 заплановано підвищення кваліфікації для 39 чоловік (подали більшу потребу на 6 чоловік з перспективою навчання, для вперше прийнятих на державну службу):
-за професійними програмами -9 чоловік
-за програмами тематичних короткотермінових семінарів, тренінгів 25
-за програмами тематичних постійно діючих семінарів – 2
-за програмами спеціалізованих короткострокових навчальних курсів – 3.

За результатами апаратної наради були дані відповідні доручення.