АДРЕСНА ДОПОМОГА СОЦІАЛЬНО НЕЗАХИЩЕНИМ ВЕРСТВАМ НАСЕЛЕННЯ

З 3 квітня 2020 року Міністерство соціальної політики та корпорація «АТБ» запустили спільний благодійний проєкт адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденного споживання. Для реалізації цього проєкту компанія виділила 100 млн грн.

З метою забезпечення найбільш вразливих верств населення на період дії карантину по Машівському району, 15 квітня  було отримано 288 продуктових наборів від Національної мережі продуктових магазинів АТБ. Ще на наш район передбачається отримати 250 таких наборів. Дані продукти отримають через соцпрацівників інваліди 1 групи, одинокі особи, які одиноко проживають серед громадян віком понад 80 років. Дана акція стала можливою завдяки співпраці керівництва Полтавської облдержадміністрації з відповідальним бізнесом, що працює в області.