9 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

Дорогі земляки!

Щиро вітаю Вас з Днем української писемності та мови!

В день пам’яті легендарного Нестора – літописця ми вшановуємо загальнонародні скарби – рідну українську мову і книгу. Духовне багатство нації, як відомо, невіддільне від матеріальних здобутків.

У наш динамічний час реформ загальнонаціональна мова, культура і писемність відіграють виключно важливу роль консолідуючої, об’єднуючої сили для суспільства, яке відносно недавно стало на шлях незалежності і державотворення.

Водночас ми є свідками того, що сучасна українська книга і мова потребують дієвої державної і широкої громадської підтримки. Конституційний і моральний обов’язок кожного з нас – берегти джерельну чистоту і веселкову красу рідної мови, сприяти вітчизняній літературі, наполегливо розвивати власний культурний рівень, прививати молодому поколінню любов до української мови, сприяти її широкому вжитку у всіх сферах суспільного життя.

Не забуваймо, що без мови немає нації, без нації немає держави, без держави немає майбуття.

голова районної

державної адміністрації                                                                      Андрій Карацюпа