75 РОКІВ З ДНЯ ЗАСНУВАННЯ ВІДЗНАЧИЛИ 17 ТРАВНЯ В ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ А0312

75 років з Дня заснування відзначили 17 травня в військовій частині А0312. З цієї нагоди голова райдержадміністрації Юлія Середа відвідавши частину поспілкувалась з командуванням, привітала військовослужбовців зі святом та подарувала в місцевий Клуб відео проектор, який придбано за сприяння голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка та Полтавської газонафтової компанії.
Багато в цей день було привітань та подарунків і від інших гостей свята, зокрема, Олександра Кербута, Селещинського старости Машівської об’єднаної територіальної громади, Юрія Кучми, начальника станції Селещина ВП Полтавської дирекції Південна залізниця ПАТ Укрзалізниця, від командування Збройних Сил України та ін.
Передали свої вітання та грошові кошти для ремонту дитячого садочка і голови фермерських господарств Віталій Калівошко та Юрій Шевченко.
З трепетом згадували на святкуванні історію заснування частини. 17 травня 1943 року відповідно до Директиви начальника Генерального штабу на основі Головної Центральної бази було сформовано Центральний хімічний склад. Розпочавши свій шлях під Сталінградом, не приймаючи участі у бойових діях, база пройшла багато тисяч кілометрів доріг і 20 грудня 1943 року, після звільнення Полтавщини – прибула до нового місця дислокації на залізничну станцію Селещина.  І вже з початку 1944 року особовий склад бази розпочав відновлювальні роботи на території колишнього військового складу у  с. Селещина – 1, а 1 травня 1946 року майже всі будинки та споруди було відновлено й здано в експлуатацію, що надало можливість проводити операційну та виробничу діяльність.
Такі цінності як патріотизм, вірність військовому обов’язку, готовність до самопожертви в ім’я захисту Вітчизни є для нинішнього покоління воїнів Селещинської бази величними і нетлінними. Вони допомагають стійко долати труднощі військової служби, досягати високої професійної майстерності у благородній справі служіння Україні. 67 військовослужбовців частини приймали участь у зоні проведення АТО.
База призначена для прийому та видачі озброєння РХБ захисту військовим частинам Збройних Сил України; тривалого та тимчасового зберігання; ремонту несправного озброєння військ РХБ захисту.