30-А РІЧНИЦЯ ПРИЙНЯТТЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ

16 липня 2020 року виповнюється 30-а річниця прийняття Декларації про державний суверенітет України. Саме в цей день 1990 року Верховна Рада України проголосила Декларацію про державний суверенітет України, що, безперечно, стало визначальною подією на шляху до національної незалежності. Саме на підставі Декларації про державний суверенітет України та продовжуючи тисячолітню традицію державотворення, 24 серпня 1991 року Верховна Рада України проголосила незалежність України.

З нагоди відзначення цієї значимої для України історичної події голова райдержадміністрації Андрій Карацюпа відвідав Машівську районну центральну бібліотеку, де в читальному залі для дорослих відбувся захід: «Шляхами української державності». Присутні переглянули документальне відео та обговорили значення прийняття Декларації в становленні незалежності країни, ознайомилися з тематичною книжковою виставкою.